INNOWACYJNA
ZERÓWKA

Jeśli szukają Państwo zerówki w Złotnikach, w której Wasze dziecko zostanie optymalnie przygotowane do pójścia do szkoły, to zapraszamy do naszej placówki! Pracujemy zgodnie z autorskim programem, którego celem jest rozbudzenie w Państwa dziecku pasji poznawania i nauczenie go, jak radzić sobie z emocjami. Dzięki temu będzie ono potrafiło swobodnie zaadaptować się w nowym środowisku i odpowiednio przygotuje się do realizacji zadań szkolnych takich, jak pisanie, liczenie i czytanie. Gdy już na początku uczęszczania do szkoły odczuje, że radzi sobie dobrze, znacząco zwiększy swoją szansę na zostanie dobrym uczniem. Właśnie na tym skupiamy się w zerówce w ramach naszego przedszkola w Złotnikach.

Na co mogą Państwo liczyć w naszej zerówce?

Nasza oferta dla sześciolatków to:

• innowacyjny, autorski program łączący różne metody pracy,
  • mądre przewodnictwo nauczyciela w rozwoju poznawczym, emocjonalnym i społecznym,
  • wykorzystanie naturalnych zasobów dziecka we wszystkich obszarach rozwojowych,
  • nacisk na rozwój inteligencji emocjonalnej i pewności siebie,
  • dbałość o rozwijanie talentów dziecka,
  • nauka nazywania emocji, zachowań i mechanizmów w relacjach rówieśniczych.

Warto też wiedzieć, że u nas dzieci nie mają wyznaczonego bloku zajęć, podczas którego realizują podstawę programową. Znajdą jej elementy w otoczeniu i we wszystkich zadaniach wykonywanych w ciągu dnia. Gwarantuje to całkowite zanurzenie się w temat zajęć, dzięki czemu dzieci uczą się niepostrzeżenie i bez wysiłku i odwiedzają naszą placówkę z przyjemnością. Oferujemy szeroki wachlarz aktywności edukacyjnych, artystycznych oraz sportowych, które rozwijają umiejętności społeczne, emocjonalne i poznawcze dzieci, przygotowując je do dalszej edukacji szkolnej. Doświadczony zespół pedagogiczny dba o to, aby każdy dzień w naszej zerówce w Złotnikach był przygodą pełną radości i odkryć.

Zerówka z otwartą rekrutacją – Złotniki, Suchy Las, Golęczewo, Poznań

Serdecznie zachęcamy do zapisów swoich pociech do naszej zerówki mieszkańców nie tylko Złotnik, ale i Suchego Lasu, Golęczewa, Rokietnicy, a nawet Poznania. Warto też zaznaczyć, że nasza placówka to, rzecz jasna, nie tylko zerówka, ale i żłobek oraz przedszkole kompetencyjne. W celu wzięcia udziału w prostej i szybkiej rekrutacji polecamy skorzystanie z wygodnego formularza kontaktowego.